Mažieji gimnazijos skaitovai

Kiekvieną pavasarį  Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija organizuoja Plungės rajono savivaldybės 1 – 4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursą, kurio tikslas – puoselėti meninio žodžio suvokimą, skatinti ir ugdyti mokinių kūrybiškumą, mokytis išraiškingai perteikti skaitomo kūrinio mintį ir nuotaiką.

Šiemet šis konkursas vyko balandžio 24 dieną  Plungės raj. sav. viešosios bibliotekos vaikų skyriuje. Skaitovai laisvai pasirinkta tema  deklamavo poezijos kūrinį, prozos kūrinio ištrauką ar tautosakos tekstą.

Jame puikiai pasirodė ir mūsų mokyklos pradinukai. Pirmokėlė  Amėja Untulytė padeklamavo Violetos Palčinskaitės eilėraštį „Žvaigždelės istorija, kuri, žinoma, nutiko naktį“. Antrokas Ugnius Sauka pasirinko buvusios mūsų gimnazijos lietuvių kalbos mokytojos sukurtą eilėraštį „Kiškio lūpos“. Trečiokas Arnas Siminauskas padeklamavo R. Skučaitės eilėraštį „Namai“, o ketvirtokė Urtė Brasaitė – eiliuotą pasaką „Vilko batai“. Konkursui pasiruošti padėjo  jų mokytojos Lina Brasienė, Alma Tipšienė, Zita Vagnorienė ir Virginija Virmauskienė.

Mokiniai nugalėjo scenos baimę, įgijo patirties ir buvo  apdovanoti padėkomis bei dovanėlėmis.

Informaciją parengė pradinių klasių mokytojos