Gimnazistai mokysis konstruoti DRONUS

Gegužės 13 dieną Gimnazijos 8-12 klasių mokiniai turės unikalią galimybę – mokysis konstruoti tikrus dronus.

Gimnazijos bendruomenė pritarė idėjai ir galimybei kitaip supažindinti gimnazijos mokinius su karjeros galimybėmis ir inžinerinių studijų programomis.  Kartu su partneriais – VDU Žemės ūkio akademijos bendruomene – nusprendėme, kad šių dienų jaunimas pasirinkdamas karjeros kryptį pirmiausia nori su būsima profesija susipažinti ir ją išmėginti.

Taip gimė idėja surengti pilietinę akciją  „Padovanok Droną Ukrainos kariams“.

Gegužės 13 dieną į gimnaziją atvyks VDU ŽŪA dėstytojai, kurie kartu su gimnazistais, iš akcijos metu surinktų lėšų ir nupirktų detalių patys mokysis konstruoti tikrus dronus.  Vėliau pagaminti dronai bus perduodami kovojantiems  Ukrainos kariams.

Kviečiame prisidėti prie šios kilnios akcijos, nes ji turi kelis svarbius momentus – pilietiškumo ugdymą ir karjeros pažinimo.

Skirtą lėšų dalį galite pravesti į gimnazijos sąskaitą LT374010043000090115 su nuoroda „Dronai Ukrainos kariams“.

Jūsų paramos laukiame iki balandžio 30 dienos.

Daiva Gramalienė
Gimnazijos karjeros koordinatorė