Alsėdiškiai – konferencijoje

Gimnazijos 2 klasės mokiniai pradinių klasių mokiniai Ugnius Sauka ir Jonas Kelpšas dalyvavo respublikos bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokinių ir mokytojų konferencijoje ,,Vienas vardas – Lietuva”. Konferenciją kiekvienais metais organizuoja Raseinių rajono  švietimo pagalbos centras.

Konferencijoje, mažieji alsėdiškiai pristatė pranešimą „Koks gražus mažytis mūsų kraštas“. Ugnius papasakojo pasakėčią žemaitiškai , o Jonas – literatūrine kalba. Mokiniai trumpai papasakojo apie Alsėdžių miestelį, o juos konferencijai ruošusi  mokytoja Alma Tipšienė – pasakojo apie gimnaziją. Mokiniai išklausė įvairius pranešimus ir aptarė su mokytoja.

Dalyvavimas tokiose konferencijose ugdo mokinių gebėjimą naudotis informacinėmis technologijomis, skatina jų domėjimąsi artima socialine aplinka, mokiniai mokosi bendravimo ir viešojo kalbėjimo.

Informaciją parengė pradinių klasių mokytoja Alma Tipšienė