Respublikinė virtuali kūrybinių darbų paroda „PUOŠNIOS KALĖDOS“

Plungės rajono Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrius 2023m. gruodžio 11 –  sausio 5 dienomis organizavo respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų virtualią kūrybinių darbų parodą „PUOŠNIOS KALĖDOS“. Parodą  inicijavo ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Sigita Diržinauskienė ir mokytoja Nomeda Žutautė. Parodos koordinatorė skyriaus vedėja Vaida Silkauskienė.

Paroda buvo skirta gražiausioms žiemos šventėms papuošti, įprasminti šių švenčių laukimą su tikslu – skatinti vaikų meninę raišką bei suteikti galimybę dalintis naujomis atlikimo technologijomis, neįprastomis kūrybinėmis idėjomis, kuriant šventinius žiemos kalėdinius, naujametinius darbelius, piešinius, dekoracijas.

Virtualioje kūrybinių darbų parodoje  dalyvavo 160  įvairių Lietuvos  ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniai ir pedagogai. Pasibaigus parodai dalyviai apdovanoti padėkos raštai bei Plungės paslaugų ir švietimo pagalbos centro pažymos.