Projektas „Futboliukas“

Alsėdžių gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriuje nuo 2023 m. spalio mėnesio jau antrus metus  vykdomas projektas – „Futboliukas“ (organizatoriai: Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF)). Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę smagaus futbolo žaidimo koncepciją suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus, suteikiant žinias apie gyvenimo įgūdžius. Mūsų mažieji sportininkai, aktyviai žaisdami šį smagų žaidimą tiek salėje, tiek kieme, prisideda prie futbolo populiarinimo.
            Kiekvieną mėnesį mažųjų sportininkų laukia vis naujos užduotys, kurias atlieka su mokytojomis.  Vaikai mokosi varyti kamuolį, laikytis taisyklių, atlieka įvairias interaktyvias užduotis. Kartą savaitėje juos aplanko Alsėdžių gimnazijos fizinio ugdymo mokytojas, kuris mokina futbolo paslapčių.

Futboliuko žaidimas vaikams suteikia ne tik judėjimo džiaugsmą, skatina aktyvumą, bet ir moko klausyti, sutarti.