Kalėdinių skaitymų rytmetys bibliotekoje

Paskutinė šių metų literatūros pamoka penktokams vyko bibliotekoje. Kalėdinių skaitymų rytas prasidėjo mokinių išmoktais eilėraščiais, dainomis, kalėdiniais sveikinimais bei linkėjimais. Bibliotekos vedėja Rūta Jurkaitienė papasakojo kokios Šv. Kalėdų tradicijos kitose šalyse, paskaitė kartu su mokiniais ištraukas iš knygos „Kaip pasaulis švenčia Kalėdas‘‘. Vėliau penktokai skaitė ir vaidino savo sukurtas pasakas. Įsimintiniausios Kailo Mato Paleckio bei Kamilės Žukauskaitės pasakos, kuriose akcentuojama, kad ne daiktai yra geriausia dovana, o draugystė, meilė ir širdies gerumas. Visiems labai patiko vaidinti pasaką apie karalių ir karalienę, kurie labai mylėjo  arklius ir jiems atidavė savo pietus. Taigi, ateinančios šventės tegul visiems spinduliuoja šviesą, dosnumą  ir gerumą.