INTEGRUOTŲ PAMOKŲ PRISTATYMAS ADVENTO RYTMETYJE

Gimnazijos pradinių klasių mokytojos – Lina Brasienė, Alma Tipšienė, Virginija Virmauskienė, Zita Vagnorienė – sujungusios ką mokiniams pavyko išmokti per tikybos, muzikos, lietuvių kalbos bei pasaulio pažinimo pamokas, pakvietė visus į popietę, skirtą Advento laikotarpiui –  ,,Sušvito Betliejaus žvaigždė“.

Šventinį rytą pradėjo tikybos mokytoja Elena Žirgulienė, primindama, kad Adventas yra rimties, susikaupimo ir apmąstymo metas.

Pradinių klasių mokytojos ir mokiniai pasakojo apie Kūčių vakaro burtus, prietarus, valgius, orų spėjimus.

Pasakojimus paįvairino muzikos mokytojo Martyno Miliausko paruoštos giesmelės, žaidimai.

Popietę užbaigė gimnazijos direktorius Regimantas Kavaliauskas palinkėdamas visiems prasmingo artėjančių švenčių laukimo.

Informaciją parengė mokytoja Alma Tipšienė