Virvės traukikai patirties sėmėsi Gargžduose

Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos mokiniams sudarytos sąlygos rinktis įvairius neformaliojo ugdymo būrelius. Jau daug metų, kai gimnazijos mokiniai šalyje žinomi ir kaip vieni iš geriausių virvės traukikų. Šiais mokslo metais šio būrelis yra vienas iš populiaresnių. Siekiant, kad būrelio veikla būtų dar įdomesnė – užsiėmimai vyksta ne tik gimnazijos patalpose ar miestelio bendruomenės erdvėse, bet ir susitinkant su kitais šios sporto šakos entuziastais.

Prieš rudens atostogas viena virvės traukimo būrelio treniruočių vyko bendradarbiaujant su Gargždų virvės traukimo komanda ,,Kuršis“ Gargžduose. Užsiėmimų metu profesionalūs sportininkai dalinosi savo ilgamete patirtimi, tuo tarpu gimnazijos sportininkai praplėtė savo turimas žinias ir viską išbandė savo jėgomis. Nepabūgus blogo oro komanda grįžo su dideliu bagažu įspūdžių ir patobulėjusia virvės traukimo technika. Tariame „Ačiū“ gargždiškiams, tikimės, kad šios pamokos suteiks dar daugiau stiprybės pasiruošiant   garsinti gimnazijos ir rajono  vardą šalyje.

Informaciją parengė fizinio ugdymo mokytojas Aurimas Grybauskas