Prieš rudens atostogas – metas geriems darbams

Gimnazijos bendruomenė turi nemažai puikių vertybinių tradicijų. Viena iš jų – kiekvienais metais prieš rudens atostogas organizuojamos gimnazijos bendruomenės talkos padedant tvarkyti seniūnijos ir miestelio viešųjų erdvių teritorijas.

Šiais metais mokinių ir pedagogų talkų metu buvo grėbiami lapai Alsėdžių kapinėse ir  bažnyčios teritorijoje.

Gimnazijos mokinių savivalda įsijungė į Plungės rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos akciją „Nė vieno kapo be žvakutės“ tvarkant apleistus kapus ir uždegant ant tokių kapų atminimo žvakutes.

Lapkričio 1-osios išvakarėse, gimnazijos direktorius Regimantas Kavaliauskas kartu su Alsėdžių Vaikų dienos centro „3N“ lankytojais, dar kartą aplankė Nepriklausomybės akto signataro Stanislovo Narutavičiaus kapą, kartu su mokiniais pasimelsta ir prie Rainių kankinių kryžiaus.

Informaciją parengė Daiva Gramalienė