Naktis mokykloje

Neapsiriksime pasakę, kad ugdymo įstaigų mokiniai pilnai bendruomenės dalimi jaučiasi tuomet, kai turi galimybę kuo daugiau bendrauti ir vieni kitus pažinti per įvairias veiklas.

Gimnazijos mokinių taryba, inicijuojant kuratorei Silvijai Petrikienei, kiekvienais metais prieš mokinių rudens atostogas pakviečia mokinius į kitokias veiklas, kurios vyksta visą naktį.

Mokiniai puošia erdves pačių išskaptuotais moliūgais, organizuoja kavinės paslaugas, žiūri kino filmus, rengia mini poilsio zonas, visi kartu dalyvauja naktiniame pėsčiųjų žygyje, aktyviai dalyvauja sportinėse varžybose. Smagumas yra tas, kad sulaukę ryto, visi kartu tvarko patalpas ir smagiai linkėdami „gerų atostogų“ išsiskirsto.

Visą naktį kartu su mokiniais leidžia ir klasių vadovai, kuriems šios veiklos taip pat leidžia dar geriau pažinti savo auklėtinius.

Informaciją  parengė Daiva Gramalienė