VIRVĖS TRAUKIMO FESTIVALIS

Rugsėjo 21d. Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų virvės traukimo festivalis, vykęs Meškuičiuose ( Šiaulių r.)  sukvietė pasivaržyti šalies mokyklų klasių  komandas. Šešiose klasių grupėse jaunieji virvės traukėjai varžėsi su savo bendraamžiais.

Puikiu oru vykęs šeštasis Lietuvos mokyklų virvės traukimo festivalis nudžiugino dalyvavusių komandų gausa, geru  mokinių pasiruošimu ir garbinga kova siekiant pergalės. Festivalyje savo mokyklas atstovavo – Panevėžio r. Velžio gimnazija, Raseinių r. Nemakščių M.Mažvydo gim., Kelmės r. Šaukėnų Putvio Putvinskio gim., Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla, Pavenčių mokykla daugiafunkcinis centras, St. Anglickio progimnazija ir žinoma Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija.

Iš viso mūsų gimnazijai atstovavo 3 klasių komandos.

5 kl. komanda:
L. Jonušas, V. Kurmytė, E. Norvaišaitė, L. Rušinskis, D. Norvaišas, B. Vaitkutė.

I kl. komanda:
E. Bumblytė, E. Každailis, A. Miniotas, A. Rutkus, Gabija ir Goda Saukaitės.

II g. kl. komanda:
M. Jucytė, M. Norkus, G. Siminauskaitė, P. Sirius, N. Vertelis, G. Dimaitė.

Tarp startavusių alsėdiškių komandų visos  trys kopė ant prizininkų pakylos ir pasipuošė medaliais bei taurėmis.

Penktokai ir II klasės mokiniai iškovojo garbingas antrąsias vietas, –   nenugalima buvo I- os  klasės mokinių komanda.

Informaciją parengė -Fizinio ugdymo mokytojas Aurimas Grybauskas.