Pradinukų pažintis su Mažąja Lietuva

Gimnazijos pradinių klasių mokiniai rudens pabaigoje mokėsi Mažojoje Lietuvoje – aplankytas Ventės ragas ir Šilutė.

Mokiniai pasivaikščiojo Kuršių marių pakrante, apžiūrėjo ir užlipo į 160 metų skaičiuojantį raudonų plytų  11 metrų aukščio Švyturį. Ornitologinės stoties vedėjas ir daugelio knygelių apie Lietuvos paukščius autorius Vytautas Jusys papasakojo apie paukščių keliones ir supažindino bei parodė, kaip žieduojami paukščiai. Vaikai apžiūrėjo sukonstruotas didžiausias pasaulyje paukščių gaudykles ir muziejaus eksponatus.

Šilutėje pamokos vyko Hugo Šojaus muziejuje. Muziejaus kiemelyje vyko edukacinė programa ,,Žaidimų istorija“.  Pradinukai pasigamino senovinį žaislą, žaidė įvairius senelių, prosenelių mėgtus žaidimus.

Parengė mokytoja Alma Tipšienė