Integruotos pamokos netradicinėse erdvėse

Pasibaigus pirmajam naujų mokslo metų mėnesiui, gimnazijos geografijos, anglų kalbos ir matematikos mokytojai norėdami patikrinti naujai įgytas 8 klasės mokinių tarpdalykines kompetencijas vyko į Žemaitijos nacionalinį parką.

Bendra pamokos tema „Pasaulio nacionaliniai parkai. Žemaitijos nacionalinis parkas. Lankytinos vietos. Augalija. Gyvūnija. Atstumai. Greitis.”

Dalykų mokytojai – Aurelija Girdžiūnaitė, Andrius Kasmauskas ir Silvija Petrikienė – buvo parengę dalykines užduotis susiedami jas su Žemaitijos nacionaliniu parku. Žymiausios ir lankytinos vietos buvo pristatytos anglų kalba, atlikti matavimai bei įvairios geografinės užduotys.

Mokinių užsidegimas, emocijos ir pasiekti rezultatai buvo geriausias sėkmingos integruotos pamoks įrodymas. Grįždami namo ir stebėdami rudenėjančios gamtos vaizdus,  kartu su mokiniais džiaugėmės šiltu ir saulėtu rudeniu, dovanojusiu galimybę teoriją susieti su praktinėmis veiklomis.

Informacija parengė anglų kalbos mokytoja Silvija Petrikienė