Gimnazijos šokėjų įvertinimas

Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijoje daug dėmesio skiriama neformaliajam ugdymui.

Ne paslaptis, kad lankyti vieną ar kitą neformaliojo ugdymo užsiėmimą mokinius paskatina ir tobulėjimo bei savęs realizavimo galimybės.

Merginų šokių būrelis praėjusį savaitgalį dalyvavo respublikiniame festivalyje – konkurse „Pavasario šėlsmas – 2023“, kuris vyko Garliavoje. Konkursui reikėjo parengti atskirus šokius, –  profesionali vertinimo komisija vertino atlikimo techniką, šokio idėją, estetinį pateikimą, originalumą. Repertuaras, kūrinio išpildymas, kolektyvo įvaizdis turėjo atitikti atlikėjų amžių bei scenos estetinius reikalavimus.

Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos merginos – Skaiva Arlauskytė, Neda Rutkutė, Monika Zabitytė, Gabrielė Brazdeikytė, Urtė Petrauskaitė, Mantė Virketytė, Emilė Norvaišaitė, vadovaujamos mokytojos Justės Tulickienės dalyvavo konkurso „Šou“ kategorijoje. Vertinimo komisija už merginų atliktą šokį „Šachmatai“ skyrė II vietą!

Sveikiname šokėjas ir jų vadovę, kurioms teko išbandyti netradicinę sceną, patirti didžiulę adrenalino dozę, malšinti savo jaudulį ir pajausti laimėtojų skonį

Džiaugiamės ir gimnazijos ugdytiniais, lankančiais Platelių meno mokyklos Alsėdžių skyrių. Meno mokyklos šokėjos ( mok. J. Tulickienė) šiame konkurse savo amžiaus kategorijoje iškovojo 1 vietą!

Informaciją paruošė Daiva Gramalienė