Mažųjų konferencija

Panašu, kad be STEAM (STEAM – gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, meno ir matematikos veiklų taikymas mokyklose) šiandien negali išgyventi nė viena švietimo įstaiga.

Ne išimtis ir mūsų mokykla, todėl gimnazijos pirmokai  mielai vyko į pradinių klasių mokinių praktinę konferenciją „Mažieji STEAMukai 2023“. Konferencijos, kurią organizavo Senamiesčio mokykla,  mokiniai klausėsi Žemaitijos nacionalinio parko direktoriaus Ramūno Lydžio pasakojimo apie medžius, jų rūšis ir amžiaus nustatymą bei kitų mokyklų mokinių tyrimų pristatymų.

Mūsų mokiniai šiai konferencijai ruošėsi gana atsakingai –  pirmokai Lukas Šiukšta ir Kamilė Uznytė pristatė bandymą „Vanduo apverstoje stiklinėje“, o Ugnius Sauka ir Asta Gabiūnaitė – „Spalvotos gėlės“.

Informaciją parengė – Pradinių klasių mokytoja Alma Tipšienė