Gimnazistai žodžio kišenėje – neieško

Gimnazijos  II gimnazinės klasės mokiniai Livetai Jocytė, Kornelija Pertikytė, Kamilė Vagnorytė, Vilius Šiaulys, lydint anglų kalbos  mokytojai Viktorija Petrutienei   atstovavo gimnaziją   Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje vykusiame  respublikiniame  renginyje – viktorinoje (protų mūšis „Neieškok žodžio kišenėje“).

Ši viktorina  skirta Veiviržėnų gimnazijos signataro Jurgio Šaulio vardo suteikimo dešimtmečio paminėjimui. Abi gimnazijas sieja faktas, kad jos pavadintos Nepriklausomybės akto signatarų vardais.

Atvykus buvo pravesta ekskursija po Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnaziją ir pristatyta paroda gimnazijos muziejuje.

Renginys prasidėjo gimnazijos moksleivių sveikinimu – menine kompozicija. Po to mūsų mokiniai pristatė savo gimnaziją, parodydami filmuką  ir papasakodami apie veiklas, kurias vykdo gimnazija. Proto mūšį sudarė trys turai, kur mokiniams buvo pateikti klausimai apie gimtojo krašto kalbą, literatūrą, istoriją, gamtą ir asmenybes.

Džiugu, kad mūsų moksleiviai galėjo pademonstruoti savo žinias ir taip pelnyti pirmąją vietą.

Sveikiname ir džiaugiamės besitęsiančia draugyste!

Daugiau informacijos: