Gimnazijos mokytojų patirtis – respublikinėje konferencijoje

Kretingos Simono Daukanto progimnazijoje  įvyko jau septintoji respublikinė teorinė-praktinė konferencija „Kūrybinės pamokų interpretacijos“ dailės ir technologijų mokytojams, kurioje vienas iš pagrindinių tikslų – padėti pedagogams bendradarbiauti, pasidalinti praktiškai išbandytomis sėkmingomis pamokų istorijomis, susipažinti su kolegų sukurtais naujais mokymo metodais, padedančiais kurti šiuolaikinį tarpdisciplininį ugdymo turinį, įtraukiantį mokinius ir padedantį ugdyti visas 7 kompetencijas.

Konferencijoje dalyvavusios  gimnazijos   pedagogės – dailės mokytoja Lina Ruginienė ir technologijų mokytoja Rita Brasienė  –  skaitė pranešimą  „Partizanų kovų ir Lietuvos simbolikos atspindžiai mokinių kūryboje“.  Pristatydamos savo pranešimą mokytojos  dalijosi patirtimi, kaip technologijų ir dailės pamokų metu ugdyti mokinių pilietiškumą, puoselėti pagarbą valstybinei tautinei simbolikai, meilę savo kraštui, didžiuotis Lietuvos praeitimi ir  kūrybiškai panaudojant įvairias dailės raiškos priemones bei pritaikant peltakiavimo ir siuvinėjimo techniką perteikti tai savo kūryboje.

Konferencijoje buvo pristatyti ir mokinių darbai, sukurti projekto metu.

Informaciją parengė mokytoja Rita Brasienė