Olimpinis mėnuo gimnazijoje

Visą spalio mėnesį 3 klasės mokiniai kartu su fizinio ugdymo mokytoja, Jurgita Krasauskiene, dalyvavo projekte “Olimpinis mėnuo”, kurio globėja Lietuvos pirmoji ponia Diana Nausėdienė.

Projektas vyksta kiekvieną rudenį. Gimnazijos mokiniai  jame dalyvauja jau antrus metus. Projekto metu kiekviena savaitė skirta naujam iššūkiui.

Šiais metais mūsų laukė tokie iššūkiai:

I savaitė  buvo skirta fiziniam aktyvumui. Mokiniai atliko įvairias užduotis, kurios skatino jų fizinio aktyvumo įpročius, sportavo kartu su įžymiais sportininkais – krepšininke Laura Juškaite, boksininku Tadu Tamašausku, irkluotoju Henriku Žustautu.

II savaitė – sveikai mitybai. Aktyviais žaidimais ir įvairiomis veiklomis, ne tik smagiai leidome laiką, bet ir išmokome visavertės mitybos pagrindų.

III savaitę –žaidėme komandinius žaidimus, atlikome užduotis komandose. Visa tai, ugdo mokinių bendradarbiavimą kartu ir mokėjimą dirbti komandoje.

Paskutinę savaitę  – atlikome užduotis, kurios padeda tinkamai išreikšti ar suvaldyti savo emocijas.

Projekto pabaigoje, mokiniai apdovanoti diplomais.

Informaciją parengė fizinio ugdymo mokytoja Jurgita Krasauskienė