Pradinukų pamokos Šiauliuose

Gimnazijos pradinių klasių mokytojos Alma Tipšienė, Zita Vagnorienė, Virginija Virmauskienė ir Lina Brasienė  pakvietė savo mokinius į pamokas, kurios vyko ne mokyklos suole, o Šiauliuose esančiose švietimo – kultūros įstaigose.

Pirmiausia visi susipažino  su Šiaulių miesto centru, stebėjo muzikinę pasaką ,,Kaip ežiukas chorą būrė”.  Aplankė Dviračių muziejų ir Žaliūkių malūnininko sodybą, kur vyko edukacija ,,Daraktorinė mokykla”. Sužinoję kas yra ta „senovinė mokykla“ pabandė būti jos mokiniais. Rašė abėcėlę žąsies plunksna, susipažino su to laikmečio mokyklinėmis bausmėmis – (klūpojo ant žirnių). Po edukacijos pasivaikščiojo po sodybą ir apžiūrėjo vėjo malūną.

Tiek mokytojos, tiek mokiniai įsitikinę, kad  patyriminės pamokos gerokai praplečia mokinių akiratį.

Informaciją paruošė mokytoja Alma Tipšienė