RUDENS KROSO VARŽYBOS „ALSĖDŽIŲ RUDUO 2022“

Šią, Judumo savaitę, gimnazijoje vyko rudens kroso varžybos „Alsėdžių ruduo 2022“.

Visus dalyvius sveikino gimnazijos direktorius Regimantas Kavaliauskas, fizinio ugdymo mokytojai – Jurgita Krasauskienė ir Aurimas Grybauskas, bei Alsėdžių bendruomenės pirmininkas Žydrūnas Purauskis.

Varžybų dalyviai varžėsi atskirose amžiaus grupėse. Nugalėtojai apdovanoti medaliais.

5-6 klasių nugalėtojai:

Mergaitės: 1vieta– Ugnė Siriūtė.,  2vieta- Augustė Gedminaitė, 3vieta- Žaneta Siminauskaitė;

Berniukai:  1vieta- Gabrielius Skinzgaila,  2vieta- Justas Ferenca, 3vieta- Joris Armonas.

7-8 klasių nugalėtojai:

Mergaitės: 1vieta– Gabija Saukaitė,  2vieta- Goda Saukaitė, 3vieta- Milda Liaugaudaitė;

Berniukai: 1vieta– Markas Laucius,  2vieta- Andrius Rutkus, 3vieta- Tadas Bladyčka.

I-II klasių nugalėtojai:

Merginos: 1vieta– Kornelija Drabužinskaitė,  2vieta-Liveta Jocytė, 3vieta- Andžela Kasparavičiūtė;

Vaikinai: 1vieta- Žygimantas Razgus,  2vieta- Domantas Molis, 3vieta- Edgaras Petrauskas.

III-IV klasių nugalėtojai:

Merginos: 1vieta- Kamilė Jonutytė,  2vieta- Gabija Šaulytė, 3vieta- Saulė Maslauskaitė;

Vaikinai: 1vieta– Linas Dokšas,  2vieta- Deimantas Vyšniauskas, 3vieta- Vilius Jonušas;

Vyresniųjų grupės nugalėtojas  (Alsėdžių bendruomenės narys) – Darius Virketis.

Varžybose pirmą kartą buvo galima laimėti Alsėdžių bendruomenės įsteigtą  pereinamąją Stanislovo Narutavičiaus taurę, kurią laimėjo daugiausia taškų užėmusi klasė.

Taurė įteikta II klasės mokinių komandai, simboliška, kad tik vienu tašku nuo nugalėtojų atsiliko 8 klasės mokiniai.

Bendruomenės įsteigta pereinamoji taurė atiteko  alsėdiškiui Dariui Virkečiui.

Sveikiname visus dalyvius ir linkime toliau tik pergalių ir neužmiršti judėti.

Informaciją parengė fizinio ugdymo mokytoja Jurgita Krasauskienė