Virtuali 5 klasės mokinių paroda, kurioje mamų portretai ir gėlės joms. Mokinius ruošė mokytojos Lina Ruginienė ir Rita Brasienė.

pirm su teveliaisGimnazijos 1-os klasės mokiniai jau baigė mokslo metus.
Paskutinė pamoka vyko ne tik su mokytoja Virginija Virmauskiene, šokių mokytoja Juste Tulickiene, muzikos mokytoju Martynu Miliausku, bet ir dalyvaujant tėveliams.
Gimnazijos teritorijoje įrengtoje „Žaliojoje lauko klasėje“ mažieji mokiniai pasakojo ką išmoko, tikrinosi savo žinias, džiaugėsi pasiektais rezultatais.
Pasidžiaugti tikrai yra kuo. Nors didžiąją mokslo metų dalį mokiniai praleido mokydamiesi nuotoliniu būdu – tai nesutrukdė jiems dalyvauti įvairiuose konkursuose ir laimėti daugybę diplomų.

Abiturientams prasidėjo valstybinių brandos egzaminų sesija. Valstybinius egzaminus leista laikyti visiems šių metų dvyliktokams.
Kol nėra egzaminų rezultatų, gimnaziją pasiekia anksčiau vykusių konkursų padėkos.
Itin smagu, sulaukus Kauno technologijos universiteto vardinės padėkos ir asmeninės dovanos mūsų gimnazijos abiturientui Augustui Andruškai, kuris įvardintas kaip „geriausias matematikas“ (mokytoja Milda Mockūnienė).
Dar viena padėka skirta abiturientei Benitai Miliūtei, kuri Lietuvos mokinių meninio skaitymo regiono etape laimėjo III vietą (mokytoja Violeta Rimkuvienė).
Sveikiname dvyliktokus!

augustui pad benitai pad

Kiekvieną pavasarį, baigiantis mokslo metams ir sumuojant visų mokslo metų rezultatus, džiaugiamės ne tik mokinių, bet ir pedagogų pasiekimais.
Kiekvienai ugdymo įstaigai yra svarbus jos steigėjų – Plungės rajono savivaldybės – įvertinimas.
Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijai Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, įteikė ir specialų savivaldybės medalį.

savivaldybes medalis padeka reg

4 kaiGimnazijos ketvirtokai jau baigė ne tik šiuos mokslo metus, bet ir pirmąjį ugdymo etapą – įgijo pradinio ugdymo išsilavinimo pažymėjimą.
Parodyti ko išmoko per ketverius metus, ketvirtokai, vadovaujami mokytojos Zitos Vagnorienės, pakvietė ir tėvelius. Programoje, kurią paruošti padėjo ir muzikos mokytojas Martynas Miliauskas, bei choreografijos mokytoja Justė Tulickienė - nestigo daug muzikos, šokių, vaikiškų svajonių ir įvairių pamąstymų.

Laikinai einančiam gimnazijos direktoriaus pareigas Regimantui Kavaliauskui, ketvirtokai žadėjo ir toliau gerai mokytis, aktyviai dalyvauti ne tik mokyklos, bet ir respublikiniuose konkursuose ir olimpiadose.