beatrices darbas1Gimnazijos mokiniai ir pedagogai šiemet jau ketvirtą kartą dalyvavo gimnazijos socialinių partnerių – Golub Dobrzyn Anos Vazos gimnazijos Nr.1 ir Golub Dobrzyn savivaldybės organizuojame tarptautiniame konkurse „Praeities istorija dabartyje“.
Šiais metais atskiroje – meninės raiškos kategorijoje – antrosios vietos laimėtoja gimnazijos III klasės mokinė Beatričė Petrikaitė.
Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis už Plungės rajono savivaldybė vardo garsinimą ir pagalbą ruošiant mokinius padėkos raštą įteikė gimnazijos Keramikos būrelio vadovei Linai Ruginienei ir Beatričei Petrikaitei.
Konkursui darbus be B. Petrikaitės pateikė ir parodos organizatorių padėkos raštais bei atminimo dovanomis apdovanotos ir gimnazijos mokinės Mintarė Jucytė bei Gabrielė Dimaitė.

Sveikiname!

0001 0002 padeka M.Jucytei page 0001