Gimnazija sulaukė Lietuvos žemės ūkio ministerijos „Ateities kaimo kūrėjų apdovanojimų“ komisijos įvertinimo už vykdomą projektą „Alsėdžių gimnazijos valgyklos pritaikymas bendruomenės poreikiams“.
Projekto vadovas – Regimantas Kavaliauskas.
Projekto dėka atnaujintos gimnazijos valgyklos patalpos, įsigyta moderni virtuvės įranga, įsteigtos 2 naujos darbo vietos, įsigytas pažangus nemokamo maitinimo fiksavimo aparatas, mokiniams sudaryta galimybė už maitinimą atsiskaityti su mokinio pažymėjimu.
Nuo projekto vykdymo pradžios valgyklos paslaugomis naudojasi ne tik gimnazijos darbuotojai ir mokiniai, bet ir kiti bendruomenės nariai.
Visas naujienas apie šios valgyklos nuolat atnaujinamą informaciją galima rasti socialinio tinklo Facebook puslapyje „Pavalgyk Alsėdžiuose“.

padeka gimnazijai