pirm su teveliaisGimnazijos 1-os klasės mokiniai jau baigė mokslo metus.
Paskutinė pamoka vyko ne tik su mokytoja Virginija Virmauskiene, šokių mokytoja Juste Tulickiene, muzikos mokytoju Martynu Miliausku, bet ir dalyvaujant tėveliams.
Gimnazijos teritorijoje įrengtoje „Žaliojoje lauko klasėje“ mažieji mokiniai pasakojo ką išmoko, tikrinosi savo žinias, džiaugėsi pasiektais rezultatais.
Pasidžiaugti tikrai yra kuo. Nors didžiąją mokslo metų dalį mokiniai praleido mokydamiesi nuotoliniu būdu – tai nesutrukdė jiems dalyvauti įvairiuose konkursuose ir laimėti daugybę diplomų.

Mūsų pirmokų 2020-2021 mokslo metų veiklos „derlius“:

1. Respublikinis 1-4 klasių kūrybinių darbų konkursas „Kalėdų stebuklo belaukiant“. Dalyvavo Urtė Brasaitė ir Viltė Daukintytė
  2. Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos organizuotas tarptautinis pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkursas „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“. Dalyvavo Nojus Žalimas ir Vasaris Lukauskas.
  3. Prof. Liudo Mažylio organizuotas eilėraščių ir esė konkursas „Švenčiu Lietuvą“, skirtas Vasario – ajai. Dalyvavo Urtė Brasaitė, Viltė Daukintytė, Nojus Žalimas, Vasaris Lukauskas, Evaldas Višinskas.
  4. VII nacionalinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos paukščiai 2021“, kurį organizavo Kėdainių lopšelis-darželis „Pasaka“. Dalyvavo Nojus Žalimas ir Vasaris Lukauskas.
  5. Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus organizuotas respublikinis ikimokyklinio-priešmokyklinio ir bendrojo lavinimo įstaigų vaikų piešinių fotografijų virtuali paroda Mano mylimiausias gyvūnas“. Dalyvavo Vasaris Lukauskas
  6. Kretingos Simono Daukanto progimnazijos organizuota tarptautinė virtuali mokinių ir mokytojų iniciatyva- konkursas „Sniego darbai“. Dalyvavo Justas Senkus, Evaldas Višinskas, Nojus Žalimas, Vasaris Lukauskas.
  7. Jonavos Justino Vareikio progimnazijos organizuotas respublikinis bendrojo lavinimo mokyklų 1 klasių mokinių virtualus konkursas „Aš tavo gimtinė 2021“ Dalyvavo Justas Senkus, Nojus Žalimas, Urtė Brasaitė, Vasaris Lukauskas, Evaldas Višinskas.
  8. Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos organizuotame tarptautiniame mokinių draugysrės kortelių konkurse-parodoje „Geriausias emocijų virusas“ dalyvavo Vasaris Lukauskas.
  9. Marijampolės sav. Mokolų progimnazijos organizuotame respublikiniame ekologinio-meninio ugdymo projekte “Žemė- mūsų namai 2021“ dalyvavo Vasaris Lukauskas.
  10. Panevėžio Gamtos mokyklos organizuotame 30-ajame tarptautiniame piešinių konkurse „Igirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ dalyvavo Vasaris Lukauskas.
  11. Raseinių r. švietimo pagalbos tarnybos organizuotame respublikiniame vaikų kūrybinių darbų konkurse „Knygos skirtukas“ dalyvavo ir tapo laureatu Vasaris Lukauskas.
  12. Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos organizuotame respublikiniame pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Žydintis medis“ dalyvavo Vasaris Lukauskas ir pelnė nominaciją už menines idėjas kūrybiškai atskleistą grožį.
  13. Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos organizuotame respublikiniame pradinių klasių mokiniams skirtame aplinkosaugos konkurse dalyvavo Urtė Brasaitė, Nojus Žalimas, Vasaris Lukauskas.
  14. Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos organizuotame respublikiniame projekte „Garbingas vardas – Lietuva“ dalyvavo Vasaris Lukauskas.
  15. Tarptautiniame Matematikos konkurse „Kengūra“ dalyvavo Viltė Daukintytė, Vasaris Lukauskas, Urtė Brasaitė- (3vieta rajone tarp pirmos klasės mokinių).
  16. Tarptautiniuose „Olimpio 2021“ konkursuose dalyvavo Nojus Žalimas, Vasaris Lukauskas.