4 kaiGimnazijos ketvirtokai jau baigė ne tik šiuos mokslo metus, bet ir pirmąjį ugdymo etapą – įgijo pradinio ugdymo išsilavinimo pažymėjimą.
Parodyti ko išmoko per ketverius metus, ketvirtokai, vadovaujami mokytojos Zitos Vagnorienės, pakvietė ir tėvelius. Programoje, kurią paruošti padėjo ir muzikos mokytojas Martynas Miliauskas, bei choreografijos mokytoja Justė Tulickienė - nestigo daug muzikos, šokių, vaikiškų svajonių ir įvairių pamąstymų.

Laikinai einančiam gimnazijos direktoriaus pareigas Regimantui Kavaliauskui, ketvirtokai žadėjo ir toliau gerai mokytis, aktyviai dalyvauti ne tik mokyklos, bet ir respublikiniuose konkursuose ir olimpiadose.

Tai, kad ketvirtokai sėkmingai pasiruošę kitam ugdymo etapui rodo ir daugybė įvairių padėkų ir apdovanojimų, kurie taip pat buvo įteikti kartu su pradinio ugdymo baigimo pažymėjimais.

Pasidžiaukime mūsų gimnazijos 4 klasės mokinių pasiekimais:

Konkursas „Olympis“. Rudens sesija 2020 – diplomai įteikti:

• Andrėjai Dabšauskytei,
  • Dainorai Raudoniutei,
  • Gabijai Krasauskaitei,
  • Laurynui Juciui,
  • Justui Ferencai.

Respublikinio aplinkosauginio konkurso 1 -4 kl. mokiniams „Antrasis gyvenimas“ organizatoriai apdovanojo:

• Andrėją Dabšauskytę ir Dainorą Raudoniūtę.

Aktyviai dalyvauta ir Respublikinis kūrybinių darbų konkurse „Kalėdų stebuklo belaukiant“:

• Andrėja Dabšauskytė tarp 4 kl. III vieta;

Padėkos raštais apdovanoti:

• Gabija Krasauskaitė,
  • Dainora Raudoniutė,
  • Laimonas Gricius,
  • Emilija Daukintytė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Pangea 2021“ I etapo diplomas –  Andrėjai Dabšauskytei.

Respublikinis pradinio ugdymo pedagogų ir vaikų projektas „Garbingas vardas – Lietuva“.

Padėkos raštai įteikti Gabijai Krasauskaitei ir Lukui Strazdauskui.

Respublikinio aplinkosauginio konkurso 1 -4 kl. mokiniams „Aš noriu išlikti“ apdovanojimus gavo:

• Gabija Krasauskaitė,
  • Laurynas Jucys,
  • Justas Ferenca,
  • Laimonas Gricius.

Traptautinis edukacinis konkursas „Olympis“. Pavasario sesija 2021” diplomai įteikti:

• Andrėjai Dabšauskytei,
  • Emilijai Daukintytei,