zalioji olimpiadaGimnazijos komanda, vadovaujama biologijos mokytojos Daivos Kėrienės, dalyvauja respublikiniame konkurse „Žalioji olimpiada 2021“.
Šis konkursas susideda iš kelių etapų.
Pirmojo etapo užduotis - identifikuoti mokyklos bendruomenėje egzistuojančią aplinkosauginę problemą ir parengti ją išsprendžiantį projektinį pasiūlymą.
Odisėjos dalyviai bendromis pastangomis turėjo parengti projektą, kuriuo galėtų identifikuoti mokykloje egzistuojančią aplinkosauginę problemą, sugalvotų ją galinčius išspręsti būdus, sukonkretintų žingsnius/veiksmų eigą, kurių imsis problemai spręsti bei numatytų kokių rezultatų tikisi pasiekti įgyvendinę projektą.
Pasibaigus „Žaliosios olimpiados Odisėjos“ I-ojo etapo praktinės užduoties pristatymams, į pusfinalius pateko 60 komandų - tarp kurių ir 43 balus surinkusi mūsų gimnazija komanda.

Sveikiname komandos narius ir mokytoją, linkime sėkmės kituose etapuose!

Gimnazijos komanda sėkmingai įveikė „Žaliosios olimpiados“ I etapą