Gegužės 7 dieną Plungės specialiojo ugdymo centre vyko Respublikinis virtualus festivalis - paroda „Vieversio laiškas“, kuriame savo kūrybą pristatė spec. poreikių mokiniai iš 26-ių Lietuvos mokyklų.

Mūsų mokyklos IIg klasės mokinė Karolina Kontrimaitė parodai pateikė du savo kūrybinius darbus „Jau tikrai pavasaris“ ir „Drugelio šokis“ Karolinai darbus parengti padėjo technologijų mokytoja Rita Brasienė.

Gavome ne tik oficialias PADĖKAS, bet ir gražų atsiliepimą iš organizatorių:
„Nepaliaujame džiaugtis Jūsų kūrybiškumu, meile ir atsidavimu ugdytiniams. Esame nuoširdžiai dėkingi ir laimingi, kad padėjote sukurti šventę. Linkiu ir toliau bendrauti, draugauti, dalintis gražiomis idėjomis ir taip suteikiant mūsų vaikučiams ir jų tėveliams šviesos ir gėrio. Ačiū, kad buvote kartu“.

Organizatoriai

K.Kontrimaitei Karolina Kontrimaite 16m Drugelio sokis  Karolina Kontrimaite 16m Jau tikrai pavasaris RITA BRASIENE