Alavinis kareivėlis. Kajus Andriuška 1kl.Balandžio 2-oji – žymiojo danų pasakininko Hanso Christiano Anderseno gimimo diena. Nuo 1967 m. pasaulyje ji minima ir kaip Tarptautinė vaikų knygos diena. Šiai dienai paminėti pirmų ir ketvirtų klasių mokiniai vadovaujami mokytojų V. Virmauskienės ir Z. Vagnorienės piešė Hanso Christiano Andersono pasakų iliustracijas.

Alavinis kareivėlis. Urtė Brasaitė 1kl. Alavinis kareivėlis. Vaidotas Gricius 1 kl. Bjaurusis ančiukas. Justas Senkus 1 kl. Bjaurusis ančiukas. Laurynas Jucys 4 kl. Bjaurusis ančiukas. Nojus Žalimas 1 kl. Coliukė. Andrėja Dabšauskytė 4 kl. Coliukė. Eimantas Dobravalskis 1 kl. Coliukė. Emilija Daukintytė 4 kl. Coliukė. Laimonas Gricius 4 kl. Karalaitė ant žirnio. Evaldas Višinskas 1 kl. Karalaitė ant žirnio. Justas Ferencas 4 kl. Karalaitė ant žirnio. Robertas Kazlauskas 1 kl. Mergaitė su degtukais. Gabija Krasauskaitė 4 kl. Sniego karalienė. Dainora Raudoniutė 4 kl. Sraigė ir Radasras. Vasaris Lukauskis 1 kl.