Gimnazija gana sėkmingai įsijungė į Plungės rajono savivaldybės modelį „Saugus grįžimas į mokyklą“.
Testuotis sutiko visų pradinių klasių (tame tarpe ir Grumblių pradinio ugdymo skyriaus) pradinukai, bei gimnazijos darbuotojai, turintys kontaktą su grįžusiais į mokyklą (testuoti 74 asmenys).
Po atliktų 2 testavimų gimnazijoje visi kaupinių atsakymai - NEIGIAMI.
(Tėvai gauna asmeninę informaciją tik tuo atveju, jeigu testas TEIGIAMAS!)
Informuojame, kad kitas testavimas vyks balandžio 9 dieną. Tuomet bus sudaryta galimybė testuotis ir kitiems norintiems į mokyklą grįžti pradinių klasių mokiniams.
Džiaugiamės, kad abiturientai sėkmingai dalyvauja jiems skirtose papildomose konsultacijose, kurios vyksta po pamokų ir yra skirtos, kad būtų galima kaip įmanoma užpildyti atsiradusias nuotolinio ugdymo spragas ir tinkamai pasiruošti Valstybiniams brandos egzaminams.
Dėkoju pradinių klasių mokinių tėveliams ir gimnazijos darbuotojai už sklandų darbą ir susiklausymą vardan to, kad vaikai galėtų saugiai mokytis mokykloje.

L.e. direktorius R. Kavaliauskas

padeka