anglu bandomasisGimnazijos anglų kalbos mokytojos Viktorija Petrutienė ir Silvija Petrikienė prisijungė prie kolegių iš Platelių ir Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijų ir dalyvavo nuotoliniame bandomajame anglų kalbos kalbėjimo dalies egzamine.
Mokiniai turėjo per 15 minučių pasiruošti monologo ir dialogo kalbėjimo užduočiai atitinkama tema ir atsakyti į pateiktus klausimus.
Po savarankiško pasiruošimo, moksleiviai nustatytu laiku jungėsi į ZOOM kambarį, kuriame jau laukė vertintojos. Pasibaigus bandomajam egzaminui, dvyliktokai iškart sužinojo rezultatus ir džiaugėsi, kad turėjo galimybę atlikti kalbėjimo užduotį su kitų mokyklų moksleiviais, taip įvertindami savo jėgas prieš artėjantį egzaminą.