Plungės rajono Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus praėjusių metų pabaigoje inicijavo respublikinį 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursą „Kalėdų stebuklo belaukiant“. Idėjos autorė – gimnazijos pradinių klasių mokytoja Lina Brasienė, kuriai talkino visos gimnazijos pradinių klasių mokytojos.

Pagrindinis konkurso tikslas – sukurti eilėraštį „Kalėdų stebuklo belaukiant“. Šiuo konkursu buvo siekiama ugdyti mokinių kūrybiškumą, meninio žodžio suvokimą, mokyti mokinius dailaus rašto.
Susidomėjimas konkursu pranoko organizatorių lūkesčius. Sulaukta 159 vaikų kūrybos darbų – iš Plungės, Šilutės, Klaipėdos, Senųjų Trakų, Marijampolės, Prienų, Šiaulių, Kauno, Alytaus, Tauragės, Elektrėnų, Ignalinos, Rietavo miestų ir rajonų.
Organizatoriams teko nemažas iššūkis, kol perskaitė ir įvertino visus autorius ir nusprendė, kuriuos jaunuosius kūrėjus paskelbti šio konkurso laureatais. Išrinkti geriausi autoriai iš kiekvienos klasės.
Sveikiname respublikinio konkurso „Kalėdų stebuklo belaukiant“ nugalėtojus:

1 klasė:
1 vieta - Marta Meiliulytė „Kalėdų stebuklas“ Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazija, mokytoja Rita Lukauskienė;
2 vieta - Lukas Pinkauskas „Tipu tapu“ Kuršėnų Daugėlių progimnazija, mokytoja Asta Startienė;
3 vieta - Adrija Bagdonavičiutė „Kalėdų stebuklo belaukiant“ Plungės Senamiesčio mokykla, mokytoja Aušra Jašinskienė.

2 klasė
1 vieta - Gabija Vyšniauskaitė „Kalėdų sapnas“ Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija, mokytoja Sigita Drungilienė;
2 vieta - Lėja Stočkutė „Kalėdos jau čia“ Marijampolės sav. Mokolų progimnazija, mokytoja Ona Virbickienė;
3 vieta - Karina Šertvytytė „Kalėdėlė per pusnis“ Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija.

3 klasė
1 vieta - Ugnė Šaltmerytė „Laiškas Kalėdų Seneliui“ Šiaulių r. Šilėnų mokykla, mokytoja Vilma Biriukovienė;
2 vieta - Aistė Laurinaitytė „Kalėdų laukimas“ Plungės Senamiesčio mokykla, mokytoja Kristina Vaškelevičienė;
3 vieta - Ugnė Katauskytė „Kalėdų stebuklo belaukiant“ Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos Gaurės skyrius, mokytoja Lina Šatkuvienė.

4 klasė
1 vieta - Deimantė Slomskaitė „Kalėdų stebuklo sulauksime“ Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija, mokytoja Vaita Vitkauskaitė;
2 vieta - Elija Šerpytytė „Lyg Kalėdų stebuklas“ Klaipėdos „Versmės“ progimnazija, mokytoja Sandra Gedvilienė;
3 vieta - Andrėja Dabšauskytė „Kalėdų stebuklo belaukiant“ Plungės raj. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija, mokytoja Zita Vagnorienė.

Dėkojame visiems konkursui pasiruošti padėjusiems pedagogams.
Visi vaikų sukurti darbai lieka gimnazijoje, tikintis, kad ateinančios Kalėdos bus kitokios, nei praėjusios ir su konkurso kūrėjų darbais galės susipažinti visa gimnazijos bendruomenė.