emblema little

ALSĖDŽIŲ

STANISLOVO

NARUTAVIČIAUS

GIMNAZIJA

Pagal įvairias apklausas ir tyrimus – nuotolinis mokymas turi savo privalumų. Norint, kad pamokos mokiniams būtų patrauklios – tenka ieškoti įvairių naujų būdų, dažnai net integruojant vieną pamoką su kita. Ypač šiuo laiku sudėtinga su meniniu ugdymu, todėl dailės mokytoja Lina Ruginienė ir lietuvių kalbos mokytoja Violeta Rimkuvienė integravo 5 klasės lietuvių kalbos ir dailės pamokas tema „Šiltos spalvos eilėraščiuose apie rudenį. Koliažas“.
Pasirinkti J.Degutytės, G.Patacko, S.Nėries, V. Palčinskaitės, R. Skučaitės ir kt. poetų eilėraščiai apie rudenį.
Išsiaiškinta, kokios yra šiltos spalvos, kokius rudens motyvus parenka poetai, kad ir eilėraštyje matytume šiltas spalvas. Dažniausiai eilėraščiuose minimos geltona, šviesiai ruda, auksinė, raudona spalvos. Bet rudeniškus vaizdus kuria ir geltonplaukis beržas, ir raudonšvarkis spalis, ir išauksintas kelias, bruknių uogos ar paauksuoti lapai.
Vėliau, pagal pasirinktą išnagrinėtą eilėraštį, per dailės pamokas kūrė iliustracijas. Darbai dailės pamokoje buvo vertinami už kūrybinio darbo temos atskleidimą, originalumą, kūrybiškumą ir darbo atlikimo kokybę. Todėl koliažo darbuose rasime įvairių medžiagų, laikraščių, spalvoto popieriaus, ar tik šiltų ir šaltų rudens spalvų derinių.
Penktokai pateikė gražių darbų, todėl mokytojos V.Rimkuvienė ir L.Ruginienė pasidalino darbo patirtimi Kretingos rajono švietimo centro organizuojamoje konferencijoje „Kūrybinės pamokų interpretacijos“.

Gretos Girkontaitės Augustės Bagdonaitės Inetos Kubytės Tado Vagnorio Mildos Liaugaudaitės Karolinos Bumblytės Mantės Virketytės

Logo

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
(projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001).

Svetainės lankomumas nuo 2016-09-22
ŠiandienŠiandien65
Šią savaitęŠią savaitę216
Šį mėnesįŠį mėnesį1623
VisoViso146644
Dabar lankosi: 3

Priėmimas į ugdymo įstaigas

Priėmimas į ugdymo įstaigas

TAMO

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija

Žemaitijos šaulių (Telšių apskr.) 8-oji rinktinė

Lietuvos šaulių sąjunga

Sveikatiada logo

tevu linija internetas