Informuojame, kad nuo lapkričio 23 dienos Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijoje ugdymas vyks mišriuoju būdu.
5, 8a, 8b, I ir II klasės šią savaitę mokysis nuotoliniu būdu iš namų.
Pamokos mokykloje vyks visoms pradinėms klasėms, 6, 7 ir III – IV klasei.
Pradinių klasių mokiniai mokysis senajame korpuse 1 ir 2 aukšte, savo klasėse,
6 klasė – 1 kabinete (1 a.);
7 klasė – 9 kabinete (2 a.); III klasė – 15 kabinete (3 a.);
IV klasė – 14 kabinete ( 3 a.).
Mokykliniai autobusai mokinius veš įprastu senuoju grafiku.
Maitinimas gimnazijos valgykloje bus vykdomas pagal atskirą grafiką Iki trečios pamokos pabaigos maitinami pradinių klasių mokiniai ( juos į valgyklą atveda mokytojos).
Po 3 pamokų atsakingiems mokytojams reguliuojant srautus pertraukos pradžioje valgykloje maitinasi 6 – kai, dar po 15 min. – 7-kai.
Po 4 pamokų atsakingiems mokytojams reguliuojant srautus pertraukos pradžioje valgykloje maitinasi III – kai, po 15 min. – IV- kai.
Prašome tėvelių priminti ir užtikrinti, kad mokiniai vykstantys į mokyklą ir mokykloje pamokų metu visada dėvėtų veido apsaugos priemones, pertraukų metu nevaikščiotų po miestelį, neitų į mokyklą karščiuojantys, jeigu turėjo kontaktą su saviizoliacijoje esančiais asmenimis.
Pasireiškus galimiems ligos įtarimams apie tai būtina informuoti gimnazijos administraciją arba klasių vadovus.
Tam, kad galėtumėte dar saugiau jaustis rekomenduojame parsisiųsti mobiliąją programėlę https://koronastop./lrv/lt/programele
Visą naujausią informaciją apie ugdymo pasikeitimus nuolat galite rasti gimnazijos svetainėje www.alseziai.plunge.lm.lt arba socialiniame tinkle Facebook - Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija
Tikimės kartu su Jūsų supratingumu ir pagalba įveikti visus mus užgriuvusius rūpesčius ir kartu sulaukti ramesnio laiko. Te būna jis visiems sveikas ir saugus.

Pagarbiai
l. e. direktoriaus pareigas Regimantas Kavaliauskas