+370 448 48117

alsedziuvm@plunge.lt

Draugystės g. 6B, Alsėdžių mstl., Plungės r. sav., LT-90471

XXIV  Jaunųjų menininkų sąjūdžio „Stanislovas Riauba – Žemaitijos Andersenas“ dalyvė ir mūsų gimnazijos šeštokė

Birželio 7 d. Plungės kultūros centre vyko projekto „Stanislovas Riauba – Žemaitijos Andersenas“  XXIV-ojo jaunųjų menininkų Sąjūdžio Žemaitijoje parodos uždarymas bei iškilmingas Stanislovo Riaubos vardo premijų įteikimas. Šio projekto tikslas – kreipti mokinių kūrybinę veiklą tautodailės  Tradicijų linkme ir atskleisti talentingiausius kūrėjus, bei pagerbti unikalaus žemaičių skulptoriaus Stanislovo Riaubos atminimą. Šiam konkursui-parodai kiekvienas dalyvis turi pateikti po 4 kūrinius iš tautodailės srities. Projekte dalyvavo net 73 autoriai iš Mažeikių, Šiaulių, Kelmės, Rietavo, Sedos, Klaipėdos ir Plungės krašto mokyklų.

Mūsų gimnazijos 6 klasės mokinė Aistė Sušinskytė  labai mėgsta  nerti vąšeliu ir būtent šiam konkursui nunėrė net 3  žaisliukus ir rankinę. Aistės kaip kūrėjos darbas įvertintas  padėka už dalyvavimą ir atminimo dovanėlėmis.

Mokinę šiam konkursui ruošė technologijų mokytoja Rita Brasienė.