alsedziuvm@plunge.lt

Draugystės g. 6B, Alsėdžių mstl., Plungės r. sav., LT-90471

Jubiliejinei abiturientų laidai nuskambėjo paskutinis skambutis

Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija šiais metais atsisveikina su 70-ąja abiturientų laida. Gimnaziją palieka aktyvūs, žingeidūs, paslaugūs, gyvenimo iššūkius nebijantys priimti gimnazistai.

Atsisveikinti su gimnazija jiems padėjo ne tik kitų klasių gimnazistai, bet ir tik šiais metais čia mokytis pradėję pirmokėliai, visus 12 metų lydėję pedagogai, tėvai, kiti artimieji.

Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pavaduojanti gimnazijos direktorių Daiva Gramalienė supažindino su įsakymu, kokius egzaminus alsėdiškiai laikys Valstybinių brandos egzaminų sesijos metu, aktyviausiems, geriausiai besimokantiems, gimnazijos vardą garsinusiems mokiniams įteiktos padėkos, dauguma abiturientų gali pasigirti jau turintys VDU „Sumanaus moksleivio akademijos“ Verslumo klasės“ pažymėjimus, atskira padėka – Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorėms Nedai Rutkutei ir Skaivai Arlauskytei – kurioms 6 mėnesius trukusi savanorystė bus ir kaip atlygis – 0.25 balo renkantis studijų programą.

Su buvusiais Platelių meno mokyklos mokiniais atvyko atsisveikinti šios ugdymo įstaigos direktoriaus pavaduotoja Justė Tulickienė, kuri linkėjo išeinantiems nepamiršti, jog gyvenime menas ir kūrybiškumas dažnai gelbsti įvairiose situacijose. Tam antrino ir buvusi pirmoji mokytoja Silvija Petrikienė improvizuotai subūrusi „jungtinį abiturientų chorą“, kuris prisiminė pradinių klasių dainuotas dainas.

Gimnazijos jaunieji šauliai – nuolat kviečiami atstovauti ir Lietuvos šaulių sąjungos Žemaitijos šaulių 8-ąją rinktinę. Daug gražių padėkos žodžių gimnaziją baigiantys jaunieji šauliai – Rusnė Vakdarytė, Rasa Pociūtė, Arnas Maziliauskis ir Vilius Jonušas išgirdo iš gimnazijos karybos mokytojo Ričardo Ruškio ir LŠS Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės neformaliojo ugdymo mokytojos Aušros Ruškienės.

Abiturientai „išdalijo“ visą turtą, padėkojo mokytojams ir ypač 7 metus juos gyvenimo kelyje lydėjusiai auklėtojai Elenai Žirgulienei ir …išėjo ieškoti savojo gyvenimo kelio. Išėjo, pažadėję sugrįžti ten, kur visada laukiami – į savo Gimnaziją!

Palinkėkime jiems sėkmės, kad visas šioje Gimnazijoje praleistas laikas grįžtų pavirtęs geriausiais Valstybinių brandos egzaminų įvertinimais.