alsedziuvm@plunge.lt

Draugystės g. 6B, Alsėdžių mstl., Plungės r. sav., LT-90471

Tradicinis rajono pradinukus vienijantis konkursas tęsiasi

Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos ir Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus pradinių klasių mokytojos, siekdamos, kad pradinukai būtų kuo raštingesni, sumąstė surengti konkursą „Raštingiausias pradinukas“.

Konkursas kiekvienais metais  vis populiaresnis, į jį suvažiuoja visų rajono ugdymo įstaigų raštingiausi pradinukai – nuo pirmoko iki ketvirtoko. Vienais metais jis vyksta Alsėdžiuose, kitais – Žemaičių Kalvarijoje.

Šiais metais, net 66 rajono pradinukai susirinkę į Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnaziją, bandė savo raštingumo įgūdžius.

Diktantus rašė mūsų gimnazijos pradinukai:

• 1 klasės mokinys Motiejus Zabitis,
  • 2 klasės mokinys Ugnius Sauka,
  • 3 klasės mokinė Viltė Steckytė,
  • 4 klasės mokinė Urtė Brasaitė.

Kol vertinimo komisija taisė ir vertino diktantus, mokiniai buvo pakviesti į edukaciją poeto V. Mačernio muziejuje. Gidas Bronius Kleinauskas papasakojo apie poeto gyvenimą, jo kūrybą. Mokiniai išbandė rašymą su žąsies plunksna. Muziejaus kiemelyje mokiniams buvo įteiktos padėkos, o nugalėtojams diplomai, atminimo dovanėlės.

Sveikiname gimnazijos 1 klasės mokinį Motiejų Zabitį tapusį III vietos nugalėtoju rajono  pirmokų tarpe. Motiejaus mokytoja – Lina Brasienė.

Pradinių klasių mokytoja Alma Tipšienė