Alsėdiškiai – projektinių darbų konferencijoje

Plungės Senamiesčio mokykloje birželio 17 dieną vyko rajoninė 1 – 10 klasių mokinių integruotų projektinių darbų konferencija „Naujos ugdymo galimybės taikant STEAM“.

Savo projektinius darbus pristatė  mokiniai iš Alsėdžių S. Narutavičiaus, Kulių gimnazijų, Liepijų mokyklos Platelių skyriaus,   Senamiesčio mokyklos.

Iš viso buvo pristatyta 13 projektinių darbų – žodinių pristatymų, papildytų vizualiniais pristatymais ir 4 stendiniai pranešimai, papildyti parodėlėmis. Tai buvo mokinių ilgalaikės projektinės veiklos, trumpalaikių projektų, tiriamųjų darbų, klasės projekto, teminio projekto pagal KK+ veiklas sklaidos konferencija.

Konferencijoje gimnazijos mokytojos Milda Mockūnienė ir Lina Ruginienė pristatė stendinį pranešimą „Geometrinis ornamentas dailėje ir matematikoje”.

Renginyje  dalyvavo Plungės rajono savivaldybės  Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis,  miesto ir rajono mokyklų matematikos mokytojai ir mokinių projektų vadovai.

Informaciją parengė Lina Ruginienė