Netradicinė geografijos pamoka

Birželio 6 d. gimnazijos mokiniams geografijos pamoka, integruota su kitais mokomaisiais dalykais tęsėsi 16 valandų.
Keliavome į Latviją. Aplankėme Kuldygą, Ventspilį. Nuo pat pirmųjų kelionės minučių mokytoja Laima Uosytė entuziastingai pasakojo pravažiuojamų Lietuvos miestelių istoriją, geografinės padėties ypatumus, minėjo čia gyvenančius ir gyvenusius žymius žmones. Kuldygoje bridome į plačiausią Europos krioklį, susipažinome su architektūra, aplankėme pažinimo centrą. Ventspilyje džiaugėmės spalvingomis karvutėmis, lankėmės Olimpiniame sporto centre, laivu plaukėme uoste. Ieškojome Lietuvos ir Latvijos žmonių gyvenimo būdo, istorijos įvykių, tradicijų panašumų ir skirtumų. Turėjome galimybę pasitikrinti užsienio kalbų žinias, nes teko patiems nusipirkti ledų, suvenyrų.
Fizinio lavinimo pamokų pasirengimo taip pat labai prireikė. Mokiniai išbandė sudėtingas kopimo ir laipiojimo trasas.
Grįžtant autobuse vyko viktorina- žinių patikrinimas su prizais- latviškais saldainiais.
Anot geografijos mokytojos, keliaujantis žmogus tampa turtingesnis viskuo: plečiasi jo akiratis, gerėja bendravimo įgūdžiai, gebama greitai reaguoti į iškilusius iššūkius.