Integruotos pamokos STEAM  laboratorijoje

Gegužės 17-ąją Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos dešimtos klasės mokiniai turėjo puikų laiką Telšių STEAM laboratorijoje.

Vyko integruota fizikos – chemijos pamoka kitoje aplinkoje, kurios metu, mokiniai pritaikė teorines žinias įgytas pamokų metu, atlikdami laboratorinius darbus.

Su mokiniais vyko chemijos mokytoja Asta Vaitkienė ir fizikos vyr. mokytojas Vilmantas Jankauskas.

Per pamokas gimnazistai spėjo susipažinti su fizikos, gamtos mokslų ir chemijos laboratorijomis.

Fizikos laboratorijoje mokiniai kalbėjo apie atomo sandarą, nagrinėjo dujų bangų ilgius, domėjosi radiacija ir ją matavo, stebėjo šviesos lūžį ir turėjo progą susipažinti su Vilsono kamera.

Gamtos mokslų ir chemijos laboratorijoje naudojantis mikroskopais nagrinėjo augalų sandara,  taip pat susipažino su kristalais, kuriuos patys vėliau augino.

Mokiniai prasmingai praleido laiką STEAM laboratorijoje Telšiuose ir dar kartą įsitikino, kad tyrinėti smagu. Tai buvo  patyriminio mokymo laikas, kai mokiniai gali realiai pamatyti ką išmoko ir kam tai yra reikalinga.

Informaciją parengė mokytojai A. Vaitkienė, V. Jankauskas