Motinos diena – su kvepiančiu pyragu

Pirmasis gegužės mėnesio sekmadienis skirtas Motinoms. Šiemet šiai šventei gimnazija ruošėsi kiek kitaip – susivieniję su kitomis miestelio įstaigomis ir organizacijomis, šventinę dieną visų mamų laukė ne tik prasmingi jų vaikų padėkos žodžiai, bet ir kvapnūs pyragai, bei šokoladu kvepianti kakava.

Šventinis Motinos dienos rytas prasidėjo šv. Mišiomis Alsėdžių bažnyčioje, kurioms pasibaigus visas miestelis aidėjo nuo vaikų pasakojimų – kokia yra jų MAMA, už ką jie nori padėkoti ir ko joms palinkėti.

Kol vienos mamos, braukdamos ašaras,  klausėsi vaikų tekstų, kitos jau ragavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus keptas saldžias bandeles,  gimnazijos ir  Vaikų dienos centro iškeptus pyragus, bei mėgavosi šokoladu kvepiančios kakavos puodeliu.

Mamoms skirtoje šventinėje popietėje netrūko skambių dainų ir muzikinių kūrinių, geros nuotaikos. Tikimės, kad šventinę nuotaiką ilgam primins likusios nuotraukos prie specialios foto sienelės.