Bendraamžių įkvėpimas

Kartais geriau suprasti save ir pažinti pasaulį kuriame dar nesi buvęs padeda patys įvairiausi susitikimai. Jų gimnazijoje  tikrai netrūksta.

Nuolat vyksta įdomūs susitikimai su jaunais žmonėmis, kurie gali kažką įdomaus pasiūlyti vien tam kad čia besimokančių mokinių supratimas apie karjerą būtų kuo platesnis.

Abejingų nepaliko gimnazijos  svečias –  vienas talentingiausių šalies iliuzionistų – Rokas Bernatonis.

Jo susitikimo pagrindinė žinutė bendraamžiams – viskas įmanoma tik per darbą.  Mūsų svečias patvirtino savo žodžius nes  kartu su savo kolega iš JAV Rick Smith  patekęs į kultinį magijos šou – „Penn & Teller: Fool us“.

Į jį patekti siekia iliuzionistai, mentalistai ir magai iš viso pasaulio, mat šou idėja yra itin įdomi – reikia apgauti du magijos profesionalus Penn ir Teller.

Roko duetui pavyko laimėti  prestižinį magijos šou JAV, o su atskiromis programos detalėmis galėjo susipažinti ir gimnazijos mokiniai.