Vytauto Mačernio 100-ųjų gimimo metinių minėjimas

„Gyvenimas – tai geidžiamas apsigavimas!“
„O buvo metai, gyvenau kaip neregys…“

Šiomis eilėraščių ištraukomis prasidėjo lietuvių kalbos ir literatūros, muzikos, dailės, šokių mokytojų rengtas Vytauto Mačernio 100-ųjų gimimo metinių minėjimas Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijoje. Meninėje programoje „Praeinančiam pasaulyje praeisiu…“ trumpam sugrįžo Vytauto Mačernio poezija. 9b, 10,12 klasių mokiniai „Rudens sonetus“ interpretavo deklamuodami ar vaidindami, 7, 8, 9a, 11 klasių mokiniai pateikė filmuotą sonetų interpretaciją. Renginio metu sonetai buvo ir iliustruojami. Meninę programą pagyvino L. Jocytės, merginų ansamblio atliekami kūriniai, 13-ojo „Rudens soneto“ šokio interpretacija. Žinias apie Vytauto Mačernio biografiją ir asmenybės bei kūrybos faktus patikrino „Kahoot“ viktorina.