Oginskio rūmuose paminėta Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 5-osios popietę Oginskio rūmuose paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Sveikinimo ir padėkos žodžiai tarti mūsų rajono šviesuliams – pedagogams bei visoms švietimo įstaigų bendruomenėms.
Šiemet pedagogams buvo skirtos Ministro Pirmininko, Švietimo, mokslo ir sporto ministro bei Plungės rajono savivaldybės mero padėkos raštai.
Ministro Pirmininko padėkos raštas įteiktas Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos direktoriaus pavaduotojai ugdymui, ugdymo karjeros koordinatorei Daiva Gramalienei.
Nuoširdžiai sveikiname ir didžiuojamės, turėdami galimybę dirbti, kurti, mokytis, keliauti su šia Mokytoja.
Kupina idėjų, visada pasirengusi kiekvienam padėti, gebanti rasti sudėtingiausių problemų sprendimus, palaikanti įvairiausias iniciatyvas, gebanti pažinti ir įvertinti talentus, Daiva pati linkusi būti nepastebėta. Bet jos veiklų nepastebėti neįmanoma! Turinti ypatingą organizavimo talentą, kiekvieną šventę padaro ypatingą tiek žiūrovams, tiek rengėjams, o kasdieniniame darbe yra pakeliantis nuotaiką ir motyvuojantis žmogus.
Linkime ir toliau idėjų, jėgų joms įgyvendinti, bendraminčių ir pagalbininkų Jūsų darbuose, Daiva.

Plungės rajono Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos bendruomenė